Товариство з обмеженою відповідальністю найбільш популярна форма для малих і середніх компаній в Польщі.
Мінімальний статутний капітал складає 5000 злотих (1220 Євро) відразу на рахунок гроші вносити не обов’язково.
Мінімальна кількість директорів – один, максимальна кількість директорів обмежена статутом, стандартно прописується 5, але можливо вказати більшу кількість.
Немає обмежень для іноземних учасників, крім кримінально переслідуваних і тих, що мають судову заборону на діяльність в kiteessay.com edit my essay Євросоюзі.
Кількість учасників при мінімальному статутному фонді, і умова, що учасники хочуть фігурувати в реєстрі – 9, так як до 10% частки учасника не фігурує в реєстрі, як учасника даної компанії – і тим самим він є прихованим учасником.
Щорічні фінансові звіти повинні готуватися і зберігатися в офісі компанії за місцем її реєстрації.
Варіанти як стати власником https://psychology-essays.com/essay-writing https://psychology-essays.com/essay-writing https://psychology-essays.com/essay-writing Польського ТОВ (Sp. Z oo);
1) Організувати ТзОВ «з нуля» (дивись текст у відповідному розділі)
2) Купити вже готову компанію. (розрахунок вартості обумовлюється індивідуально в залежності від багатьох параметрів які виставить Замовник)
Розглянемо один з варіантів.
ОРГАНІЗАЦІЯ “ТзОВ” З НУЛЯ
Повна вартість такої угоди становить 1600 євро під ключ.
Сюди входять:
a. підготовка засновницького акта (статуту) на польській мові, при особистій присутності засновників статут буде перекладений в усній формі присяжним перекладачем на рідну мову;
b. нотаріальні послуги підписання засновницького акта (статуту);
c. присяжний (сертифікований) перекладач – усний переклад при особистій участі, переклад довіреностей – при дистанційній реєстрації;
d. державне мито за запис в реєстрі підприємців;
e. державне мито за запис у віснику реєстру підприємців;
f. отримання номерів REGON (статистичної) і NIP (податкової) ідентифікації;
g. державне мито отримання номера рахунку ПДВ (VAT) і ПДВ – ЄС (VAT-UE);
h. надання юридичної адреси на 1 рік
i. відкриття одного банківського рахунку;
j. виготовлення печатки (печатка та фурнітура).
Примітка: у разі відсутності когось із засновників або членів правління при підписанні засновницького акту, вартість збільшується на суму присяжного перекладу доверенності.
Документи, необхідні для відкриття ТзОВ
1) Копії паспортів всіх засновників і членів правління; 1-а сторінка (де видно прізвище, ім’я, термін дії та номер паспорта), сторінка з діючою візою.
2) Адреси проживання у себе в країні засновників і членів правління;
3) Пайова участь засновників: хто, яку частку матиме в організованому Вами товаристві;
4) Персональний склад правління: хто буде призначений на посаду голови, а хто буде членом правління;
5) Доручення, підтверджені нотаріусом України з перекладом на польську мову (у разі відсутніх засновників) оформляється польським присяжним перекладачем – зростає вартість реєстрації.
6) Зразки підписів, завірені нотаріусом України з перекладом на польську мову (у разі відсутності членів правління) – оформляють польським присяжним перекладачем – зростає вартість реєстрації.
Головна перевага-швидкість, з якою Ви стаєте власником Польської компанії.
Орієнтовна вартість бухгалтерських послуг:
Вартість послуг з супроводу компанії: бухоблік до 10 рахунок-фактур – мінімальна ставка 90 євро з яких вам повертають 23% ПДВ, і по наростаючій 10- 20 документів – 180 євро, 20-30 документів – 270 євро;
Згодом оплата за юридичну адресу з поштовим обслуговуванням 220 євро на рік (за перший рік оплата входить у вартість послуг з реєстрації)
Бажаючі придбати або зареєструвати компанію повинні бити фізично Польщі. Але, якщо це неможливо, (наприклад немає візи) реєстрацію можна провести дистанційно за дорученнями завіреними у нотаріуса в Україне.
Податки
1. Податок на прибуток юридичної осіби – 19%
2. Прибутковий податок з дивідендів юридичних осіб – 19%
3. Прибутковий податок фізичних осіб – 2-і ставки – 18% або 33%
Write a Comment